Znaleziono 0 artykułów
20.07.2022

Sleepleisure: Gwyneth Paltrow w kanarkowym komplecie

20.07.2022
Fot. Getty Images

Gwyneth Paltrow promuje swoją markę kosmetyków Goopglow, a jednocześnie lansuje nowy trend, którego fanem jest także Harry Styles. Aktorka pojawiła się w East Hampton w piżamowym kanarkowym komplecie od Olivii von Halle.

Ubrania, które przez ostatnie dekady nosiliśmy tylko w domu, teraz pojawiają się na ulicach. Latem 2022 roku gwiazdy coraz chętniej wychodzą nie tylko w bokserkach (m.in. Kendall Jenner czy Emily Ratajkowski), ale i zestawach niczym prosto z sypialni. Promuje je Harry Styles podczas swojej nowej trasy koncertowej, a ostatnio także Gwyneth Paltrow.

Fot. East News

Gwiazda zorganizowała wydarzenie promujące swoją linię kosmetyków Goopglow. Na evencie, który miał miejsce w East Hampton, aktorka pojawiła się w kanarkowej atłasowej piżamie, złożonej z krótkiego kimona, stanika, spodni przed kostkę oraz oliwkowych kapci z piórami. Za jej look odpowiada projektantka Olivia von Halle. Stylizację dopełniła złota biżuteria – naszyjnik w formie łańcuszka, bransoletki, geometryczne pierścionki i kilka różnych kolczyków. Paltrow postawiła na świeży look: jak zwykle makijaż ograniczyła do minimum i upięła włosy w kok.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij