Znaleziono 0 artykułów
10.09.2020

Ślub Lily Allen i Davida Harboura w Las Vegas

10.09.2020
Lily Allen i David Harbour (Fot. East News)

Wokalistka i aktor pobrali się w kapliczce w Las Vegas. Ślubu udzielił im sobowtór Elvisa Presleya.

Piosenkarka Lily Allen podczas ceremonii miała na sobie krótką sukienkę vintage od Diora w stylu lat 60., zamszowe platformy od Miu Miu, a w ręku trzymała różowo-biały bukiecik złożony z drobnych kwiatków.

Pan młody, aktor David Harbour, znany z serialu „Stranger Things”, po uroczystości opublikował zdjęcie ze ślubu, a w opisie dowcipnie podsumował ten wyjątkowy dla zakochanych dzień:

„Na ślubie odprawionym przez samego króla, księżniczka ludu poślubiła swojego oddanego, nisko urodzonego, ale życzliwego posiadacza karty kredytowej, podczas pięknej ceremonii oświetlonej spopielałym niebiem, dzięki uprzejmości oddalonego o wiele mil płonącego stanu, w samym środku globalnej pandemii”.

Po skromnej ceremonii uczestnicy udali się na obiad do popularnej w Stanach burgerowni In-N-Out. Pierwsze informacje o zaręczynach pary pojawiły się na instagramowym koncie Allen. 27 lipca tego roku opublikowała zdjęcie z wakacji na Capri. Na jej dłoni połyskiwał pierścionek zaręczynowy. Wokalistka i aktor potwierdzili, że są razem w październiku 2019 roku, publikując zdjęcia w kostiumach na Halloween.

35-letnia Lily była już mężatką – w 2011 roku poślubiła Sama Coopera, z którym doczekała się dwóch córek – Ethel May i Marnie Rose. Dla starszego od niej o 10 lat Davida to będzie pierwsze małżeństwo.

Jagoda Porębska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Ślub Lily Allen i Davida Harboura w Las Vegas
Proszę czekać..
Zamknij