Znaleziono 0 artykułów
01.01.2023

Stylowy smartfon na nowy rok

01.01.2023
(Fot. materiały prasowe)

Podczas tegorocznych targów sztuki Art Basel w Miami Motorola zaprezentowała limitowaną odsłonę smartfona Edge 30 Fusion w kolorze roku 2023 według Instytutu Pantone – Viva Magenta.

Art Basel to jedno z najważniejszych wydarzeń w artystycznym kalendarzu. Ekskluzywne targi sztuki odbywają się na przestrzeni roku w czterech miastach – Hongkongu, Bazylei, Paryżu i Miami. Ich celem jest nie tylko prezentacja galerii sztuki z całego świata, ale również pokazanie najważniejszych tendencji, które będą kształtowały przyszłość sztuki, designu i technologii. Targom towarzyszą wystawy, premiery i przyjęcia, na których bawią się największe gwiazdy. Podczas grudniowej odsłony Art Basel w Miami Motorola zaprosiła nas na wyjątkowe wydarzenie.

Laurie Pressman, wiceprezeska Pantone Color Institute (Fot. materiały prasowe)

Tego wieczoru wraz z wybranymi dziennikarzami z całego świata przyjechaliśmy do Artechouse, konceptualnej przestrzeni dedykowanej sztuce cyfrowej, która mieści się w malowniczym Art Deco District. Historyczna dzielnica artystów stanowiła idealne tło dla wydarzenia, podczas którego poznaliśmy kolor roku 2023 Instytutu Pantone, czyli odcień Viva Magenta. – To niecodzienny kolor na niecodzienne czasy, który łączy ciepłe i zimne odcienie, przeszłość i przyszłość, fizyczną i wirtualną rzeczywistość – tłumaczyła Laurie Pressman, wiceprezeska Pantone Color Institute.

Uroczystej premierze koloru roku 2023 towarzyszyła prezentacja smartfonu Motorola Edge 30 Fusion w odcieniu szlachetnej magenty. Nowa odsłona flagowego modelu marki łączy odważny design z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu technologii. W pierwszej chwili smartfon wyróżniają niezwykle smukła konstrukcja, dzięki której idealnie leży w dłoni, a także eleganckie wykończenie z wegańskiej skóry. Po bliższym poznaniu docenicie również bezramkowy wyświetlacz 6,55" pOLED 144 Hz, platformę mobilną Snapdragon 888+ 5G oraz zestaw aparatów o rozdzielczości 50 MP z optyczną stabilizacją obrazu. Z takim smartfonem można swobodnie dokumentować wszystkie niezwykłe chwile, które przyniesie nowy, 2023 rok.

(Fot. materiały prasowe)

Nowy smartfon Motorola to kolejna odsłona współpracy marki i instytutu. Prezentacji smartfona towarzyszyła również zapowiedź szerszego partnerstwa między Pantone i Lenovo, spółką-matką Motoroli. Ucieleśnieniem możliwości kreatywnego działania była interaktywna wystawa „Magentawersum” w Artechouse, na której za pośrednictwem okularów z rozszerzoną rzeczywistością Lenovo ThinkReality A3 goście mieli okazję zanurzyć się w wirtualny świat koloru roku.

Motorola Edge 30 Fusion w kolorze magenty sprawdzi się idealnie jako prezent na nowy rok. Najlepiej w zestawie ze słuchawkami Moto Bus 600 ANC w burgundowym kolorze 19-2118 Winetasting, czyli odcieniu dopełniającym kolor roku 2023. Dołączone do smartfona słuchawki działają w oparciu na technologii Snapdragon Sound, która pozwala cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem w każdej sytuacji.

(Fot. materiały prasowe)

– Wyłączne w skali światowej partnerstwo marki Motorola z Pantone w kategorii smartfonów pokazuje, jak technologie i kolory mogą się przenikać, tworząc środek ekspresji, pobudzając kreatywność, a przy okazji zapewniając niezwykłe doznania. Viva Magenta wiernie odzwierciedla bieżący moment kulturowy i cieszymy się, że będziemy mogli za jego pośrednictwem umożliwić konsumentom eksplorowanie, tworzenie i przełamywanie barier dzięki technologii – mówił podczas premiery Ruben Castano, dyrektor wykonawczy ds. doświadczeń użytkowników i designu Motorola, spółki Lenovo.

Julia Właszczuk
  1. Kultura
  2. Design
  3. Stylowy smartfon na nowy rok
Proszę czekać..
Zamknij