Znaleziono 0 artykułów
13.05.2024

Lily-Rose Depp w jeansowych szortach i białej koszuli tworzy idealny look na lato

13.05.2024
Lily Rose Depp (Fot. Getty Images)

Aktorka Lily-Rose Depp lansuje trendy dla swoich rówieśniczek. Tym razem przywraca do łask jeansowe mikroszorty jak z lat 2000., zestawiając je z klasyczną białą koszulą i eleganckimi dwukolorowymi czółenkami Chanel.

Lily-Rose Depp nie pierwszy raz sięga po inspiracje z kontrowersyjnych lat 2000. Na nowo odkrywa motywy i zestawienia, które do niedawna uważane były na kiczowate. Lubi łączyć różne stylistyki, tak jak w kreacji z wiklinowym koszykiem w stylu Jane Birkin. Mimo wyraźnej inspiracji stylem Y2K, modelka pozostaje wierna francuskiemu szykowi.

Lily-Rose Depp lansuje denimowy trend z lat 2000.

Podczas kolacji ze swoją dziewczyną, raperką 070 Shake, w uwielbianej przez gwiazdy restauracji Giorgio Baldi, Lily-Rose Depp zaprezentowała połączenie stylu Y2K z klasycznymi dodatkami Chanel. Ubrana była w pomarszczoną białą koszulę zapinaną na guziki z jej ulubionej ostatnio hiszpańskiej marki Gimaguas. Dobrała do tego miniaturowe jeansowe szorty z kieszeniami dłuższymi niż obszycia.

Lily Rose Depp stylizuje ponadczasową białą koszulę z mikroszortami, powracającm trendem na lato 2024 (Fot. Getty Images)

Gwiazda „Idola” łączy jeansowe mikroszorty z dodatkami Chanel

Jednak jak przystało na prawdziwą Francuzkę, Lily-Rose Depp nie mogła obejść się bez stylowych dodatków francuskiego domu mody. Modelka i aktorka do looku w stylu lat 2000. wybrała czółenka z kokardką oraz skórzaną brązową torebkę na ramię z białym podwójnym „C”. Gwiazda „Idola” oraz lojalna ambasadorka Chanel zwieńczyła stylizację koczkiem baletnicy oraz dyskretną biżuterią.

Hela Kozak
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Lily-Rose Depp w jeansowych szortach i białej koszuli tworzy idealny look na lato
Proszę czekać..
Zamknij