Znaleziono 0 artykułów
08.12.2021
Artykuł partnerski

Szafa parowa LG Styler: Ubrania zawsze jak nowe

08.12.2021
Fot. Materiały prasowe

Każdy ma ulubione ubrania, które chciałby nosić wiecznie. Ale nawet najwyższej jakości tkaniny pod wpływem tradycyjnego prania i prasowania ulegają zniszczeniu. A gdyby móc przedłużyć ich trwałość i jednocześnie zawsze cieszyć się nienagannym wyglądem? Teraz to możliwe dzięki szafie parowej LG Styler z technologią TrueSteam™.

Kaszmirowe swetry, klasyczne garnitury czy sukienki to rzeczy, bez których nie może się obejść elegancka garderoba. Ale ich pranie i prasowanie bywają problematyczne. Czyszczenie chemiczne to spory koszt i dodatkowy wysiłek. Teraz jednak możemy wygładzić zagniecenia, a także odświeżyć i zdezynfekować nawet najtrudniejsze w pielęgnacji ubrania. Wszystko w domowym zaciszu i bez używania środków chemicznych, bo zastosowana w szafie parowej LG Styler technologia TrueSteam™ opiera się wyłącznie na parze wodnej. Nie do przecenienia jest w dzisiejszych czasach fakt, że para likwiduje do 99,9 proc. alergenów i bakterii, również z tkanin trudnych do wyprania. Kaszmirowe swetry i jedwabne bluzki już nigdy się nie skurczą i nie sfilcują, sportowe buty nie rozkleją, wełnianego płaszcza nie trzeba będzie zanosić do pralni za każdym razem, gdy jego wygląd straci świeżość. A pluszaki dzieci nie tylko zawsze będą wyglądać jak nowe, ale też zyskamy pewnośc, że są wolne od bakterii i alergenów.

Każdy spotkał się z sytuacją, gdy świeżo wyprany sweter czy marynarka po jednej wizycie w restauracji nabiera nieprzyjemnego zapachu. A każde, nawet najbardziej delikatne pranie skraca ich życie. Rozwiązaniem jest LG Styler, który odświeża ubrania i usuwa z nich nieprzyjemne zapachy, nadając estetyczny i świeży wygląd. W szafie na specjalnym wieszaku można też wyprasować spodnie w kant. Funkcja suszenia uratuje płaszcz po nagłej ulewie. Jeśli natomiast przed wielkim wyjściem ukochana koszula czy sukienka okaże się brudna, można ją – upraną – powiesić w szafie parowej i po kilku chwilach wyciągnąć zupełnie suchą i pozbawioną zagnieceń.

Fot. Materiały prasowe

LG Styler ma minimalistyczny, ponadczasowy design, który sprawia, że urządzenie łatwo dopasuje się do każdego wnętrza. Lustrzany front szafy pozwala przejrzeć się zaraz po wyciągnięciu z niej ubrań. A dzięki aplikacji LG ThinQ możemy sterować urządzeniem z dowolnego miejsca. Aplikacja pozwala między innymi na zdalne włączenie urządzenia czy sprawdzenie, ile czasu pozostało do zakończenia programu. Umożliwia też pobieranie dodatkowych programów odświeżania niestandardowych ubrań, np. ze skóry, sztucznych futer czy kurtek puchowych.

Dzięki szafie parowej LG Styler już nigdy nie zniszczymy ulubionych ubrań poprzez nieodpowiednią pielęgnację. Będą zawsze idealnie świeże, wygładzone i wolne od bakterii oraz alergenów.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij