Znaleziono 0 artykułów
11.11.2022

Bezpłatne kursy programowania Fundacji Orange

11.11.2022
(Fot. materiały prasowe)

Zgodnie z badaniami Eurostatu, ponad 43 proc. Polaków w wieku 16-74 lat ma niski poziom podstawowych umiejętności cyfrowych. Przy czym z roku na rok profile zawodowe wymagają coraz większych kompetencji. Dla zagrożonych cyfrowym wykluczeniem, poszukujących pracy i mieszkających w małych miejscowościach Fundacja Orange rusza ze „Szkołą Kodowania”, w ramach której poprowadzi bezpłatne kursy programowania połączone z doradztwem zawodowym i rozwojem umiejętności społecznych.

Webinary z ekspertami rynku IT, networking, spotkania inspiracyjne, indywidualne doradztwo zawodowe i bezpłatne, profesjonalne kursy programowania na jednej z trzech platform do wyboru: Javie, Pythonie lub UX Designerze. Fundacja Orange otwiera nowe możliwości rozwoju kompetencji dla osób, które pragną się przekwalifikować, nie mogą znaleźć pracy lub chcą do niej wrócić po dłuższej przerwie, np. powiązanej z urlopem wychowawczym.

(Fot. materiały prasowe)

Kursy prowadzą doświadczone trenerki i trenerzy w wersji online oraz stacjonarnej, dostępnej w Warszawie i wybranych powiatach. Zajęcia trwają kilka miesięcy, odbywają się co w drugi weekend oraz dwa razy w tygodniu.

Projekt realizowany jest w ramach międzynarodowej inicjatywy Orange Digital Center. Więcej na szkolakodowania.com. Ilość miejsc ograniczona.

Pola Dąbrowska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Bezpłatne kursy programowania Fundacji Orange
Proszę czekać..
Zamknij