Znaleziono 0 artykułów
04.07.2022

Victoria Beckham w białej slip dress na ślubie Edwarda Enninfula

04.07.2022
Fot. Getty Images

„Jedna z moich ulubionych sukienek” – napisała Victoria Beckham o zjawiskowej slip dress, którą założyła na ślub Edwarda Enninfula, redaktora naczelnego brytyjskiego “Vogue’a”, z Alekiem Maxwellem.

Na początku lipca Victoria Beckham opublikowała swoje zdjęcie z wesela przyjaciół – Edwarda Enninfula z Alekiem Maxwellem. Ślub redaktora naczelnego brytyjskiego „Vogue’a” z dyrektorem kreatywnym i reżyserem w lutym 2022 roku był jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyskich tego roku. Rozmach uroczystości i kreacje gości, takich jak Leonardo DiCaprio, Kate Moss czy Marc Jacobs – nadal zachwycają. Victoria Beckham na tę okazję wybrała białą suknię z nowej kolekcji swojej marki. Bieliźniany krój, koronkowe aplikacje i cienkie ramiączka przywodziły na myśl kreacje ze złotej ery Hollywood. 

 

„Specjalna suknia na specjalną okazję” – napisała projektantka na Instagramie przy zdjęciu z ceremonii. „To jeden z moich ulubionych modeli z nowej kolekcji, idealny na stylowe wesele najbardziej stylowej pary. To była piękna i intymna uroczystość, jestem wdzięczna, że miałam okazję być częścią tego wyjątkowego dnia” – dodała Beckham.

To nie pierwszy raz, kiedy Victoria Beckham wybrała olśniewającą slip dress na wesele. Podobną kreację miała na sobie na ślubie swojego syna Brooklyna z Nicolą Peltz. Tym razem, zamiast holograficznego srebra, wybrała bardziej klasyczną, złamaną biel. Zarówno Edward Enninful, jak i Alec Maxwell zdecydowali się na ciemne garnitury.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij