Znaleziono 0 artykułów
04.12.2020

Święta w stylu sióstr Hadid

04.12.2020
(Fot. @gigihadid/Vogue International)

Odkryj na nowo uggsy, piecz pierniczki, zrób własne dekoracje. Przygotowując się do świąt, zajrzyj do domu rodzinnego Belli i Gigi Hadid. Supermodelki wiedzą, jak sprawić, żeby gwiazdka była wyjątkowa.

Piecz, jakby od tego zależało twoje życie

W domu Hadidów poprzeczka jest zawieszona dość wysoko. Tu wszyscy potrafią piec. Gigi i cukiernik Buddy Valastro, który stworzył niespodziankowy tort na jej 25. urodziny, wymieniają się przepisami, a Bella jest mistrzynią babeczek z czekoladą,  ciasteczek z białą czekoladą i smakołyków Rice Krispies. Co powiedzieć podczas wigilii: „Rozgrzać piekarnik?”. Czego unikać: „Nie jem cukru od dwóch lat”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid)

Odkurz uggsy i zainwestuj w „robigan”

Połączenie szalika i kardiganu to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym brakuje ciepła. Gigi odkryła „robigan” jako młoda matka, reszcie przyda się podczas pracy na komputerze. Uwaga: zwróć też uwagę na buty. Jeśli chcesz ubierać się jak najbardziej rozchwytywane supermodelki na świecie, musisz odkurzyć swoje kasztanowe buty Classic Mini II Ugg.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

Wybieraj kreatywne dekoracje choinkowe

Gameboy, cheeseburgery, margarity – zamień klasyczne dekoracje na kiczowate dodatki. Czy sezon świąteczny 2020 może być końcem idealnie dopasowanego feedu na Instagramie? Miejmy nadzieję, że tak. Gigi Hadid jest bezwstydną maksymalistką, a my to kupujemy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid)

 

Nie zapomnij ozdobić włosów

W święta nie obejdzie się bez powrotu do lat 2000. Zainspiruj się Bellą, która w kampanii nowej linii Marca Jacobsa „Heaven” prezentuje kolorowe doczepy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid)

Wyjdź na świeże powietrze

Straciliśmy rachubę, licząc zwierzęta na farmie Yolandy Hadid. Są tam malutkie koziołki, czekoladowobrązowy koń i co najmniej jedna kudłata górska krowa. Bella i Gigi udowodniły, że w trudnym czasie towarzystwo zwierząt podnosi na duchu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

Obdaruj najbliższych uściskami

Dużo by mówić o tym, jak bardzo brakuje nam przytulania. Kwarantanna, samoizolacja i tyle testów, ile potrzeba, są warte chwili, w której możesz uwolnić swoją wewnętrzną Bellę i Yolandę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid)

Zrób sobie przerwę na Nintendo

Super Mario Party! Gigi nie ukrywa miłości do gier (stąd też kostium inspirowany Valorant na Halloween) i prawdopodobnie nie ma lepszego argumentu, aby ożywić letnią obsesję na punkcie „Animal Crossing: New Horizons”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

Okaż troskę

Nieważne, czy to uzupełnienie lodówki biedniejszym nowojorczykom, licytowanie osobistych przedmiotów w ramach NAACP i NHS czy współpraca z Chrome Hearts przy kapsułowej kolekcji, z której 100 proc. dochodów przekazano na amerykańską organizację Feeding America walczącą z głodem, Bella bez przerwy angażuje się w działalność charytatywną.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid)

 

Vogue
Proszę czekać..
Zamknij