Znaleziono 0 artykułów
21.06.2024

Instagramowy konkurs marki Neboa. Do wygrania zaproszenia na pokaz Paprocki & Brzozowski

21.06.2024
W konkursie marki Neboa można wygrać zaproszenia na pokaz Paprocki & Brzozowski (Fot. Materiały prasowe)

Kosmetyczna marka Neboa organizuje konkurs, a do wygrania są dwa zaproszenia na pokaz mody Paprocki & Brzozowski. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie na Instagramie.

Marka Neboa połączyła siły z duetem Paprocki & Brzozowski, by zorganizować wyjątkowy konkurs. Na zwycięzców czekają bilety na pokaz mody, który odbędzie się 2 lipca 2024 w Elektrowni Powiśle. Będzie to świetna okazja, aby zobaczyć najnowsze kreacje topowych polskich projektantów.

Duet Paprocki & Brzozowski po raz kolejny współpracuje z marką Neboa. Tym razem zaprezentują kolekcję pełną zmysłowości, w której główną rolę odgrywają nowoczesny design i kobiecość. Neboa, jako partner wydarzenia, zapewnia, że pokaz będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich miłośników mody.

Jak wziąć udział w konkursie marki Neboa?

Chcesz zobaczyć wyjątkowe kreacje i poczuć atmosferę pokazu mody? Wystarczy odwiedzić profil Neboa na Instagramie (@neboa.pl) i odpowiedzieć na pytanie: „Czym jest dla Ciebie moda na bycie eko?”. Konkurs trwa do 23 czerwca, a nazwisko zwycięzcy, który napisze najciekawszą odpowiedź, zostanie ogłoszone 30 czerwca. Nagrodą jest dwuosobowe zaproszenie na pokaz mody.

Neboa dba o przyszłość morza Bałtyckiego

Marka Neboa, specjalizująca się w naturalnych kosmetykach do włosów i ciała, produkje kosmetyki zgodnie z filozofią „Respect the Nature”. Produkty powstają w oparciu o wegańskie receptury, a opakowania produkowane są z zachowaniem zasady less waste. Marka aktywnie działa na rzecz ochrony środowiska – Neboa dba o przyszłość morza jako partner Fundacji MARE oraz fundator kosza PortBin, który oczyszcza Bałtyk z plastiku. Współpracując z lokalnymi społecznościami, fundator zbiera plastikowe odpady, które następnie przetwarzane są na surowiec, ponownie wykorzystywany w produktach i opakowaniach.

Hela Kozak
  1. Uroda
  2. Makijaż i włosy
  3. Instagramowy konkurs marki Neboa. Do wygrania zaproszenia na pokaz Paprocki & Brzozowski
Proszę czekać..
Zamknij