Znaleziono 0 artykułów
11.05.2020

W tym tygodniu a aplikacji „Vogue Polska”: 11-17.05.2020 r.

11.05.2020
(Fot. Małgorzata Minta, East News, materiały prasowe, kolaż Agata Wojtczak)

Pyszne i proste przepisy z rabarbarem w roli głównej, wizualne arcydzieło w cyklu „Film tygodnia”, intrygujące podcasty, fragment książki autora „Tamtych dni, tamtych nocy”, materiały z zagranicznych edycji „Voguea” i o wiele, wiele więcej. Wszystko oczywiście w naszej aplikacji mobilnej. Zaglądajcie, naprawdę warto!

Użytkownicy, którzy mają wykupioną prenumeratę magazynu „Vogue Polska”, mogą nie tylko cieszyć się lekturą majowo-czerwcowego numeru (z piękną Moniką „Jac” Jagaciak na okładce), ale także słuchać naszych podcastów (do przesłuchania czekają m.in. nowe podcasty Hani Rydlewskiej, która rozmawia z Agatą Stołą, i „Kolacja z książką” Izy Bartosz z Sylwią Chutnik) oraz korzystać z dostępu do materiałów premium jako pierwsi. Wśród nich znajdą się tym tygodniu artykuły z zagranicznych edycji „Vogue’a”, m.in. tekst o wschodzących gwiazdach platform streamingowych czy porady od samej Naomi Campbell.

Nie zabraknie też nowego fragmentu książki. W naszej aplikacji tym razem znajdziecie rozdział z książki „Pięć zauroczeń” (Wydawnictwo W.A.B). Spod pióra jej autora, André Acimana wyszły takie bestsellery jak „Tamte dni, tamte noce” i „Osiem białych nocy”. „Pięć zauroczeń” to opowieść o miłosnych fascynacjach i o tym, jak różne oblicze mogą przyjąć.

„Paul przez całe dorosłe życie przeżywa każdą miłość równie żarliwie i bez opamiętania jak w wieku młodzieńczym. I nie jest istotne, czy podkochuje się w stolarzu pracującym dla jego rodziców podczas wakacji na południu Włoch, czy jako student na zaśnieżonym kampusie w Nowej Anglii wplątuje się w gasnący i powracający romans z nieuchwytną przyjaciółką punktowany anonimowymi zbliżeniami z mężczyznami, czy jest na korcie tenisowym w Central Parku, czy też spaceruje wczesną wiosną nowojorskimi ulicami. Jego zauroczenia są zawsze nieuchwytne, płynne i podszyte organicznym pożądaniem, nieodmiennie rozszczepionym między jednym zakochaniem a drugim” – czytamy na stronie Grupy Wydawniczej Foksal.

Julia Właszczuk w swoim cyklu „Film tygodnia” zachęca nas do (pierwszego albo ponownego) obejrzenia oscarowej produkcji Sofii Coppoli z Kirsten Dunst w roli głównej. Nad swoją „Marią Antoniną” reżyserka pracowała ponad pięć lat. Oprócz przekonujących kreacji aktorskich, największe wrażenie w filmie Coppoli robi warstwa wizualna – zdjęcia Sary Flack, scenografia Anny Seibel i nagrodzone Oscarem kostiumy Mileny Canonero. To właśnie ona zapewniła obrazowi tytuł jednego z najpiękniejszych filmów w historii kina

Sezon na szparagi trwa równolegle z tym na rabarbar. Dlatego Małgorzata Minta tym razem przygotowała nam aż trzy przepisy z rabarbarem w roli głównej – każdy z nich nieoczywisty. W tym sezonie oprócz rabarbaru pod kruszonką radzimy wam wypróbować jogurt z różanym rabarbarem i rabarbarowe tosty francuskie.

Zapewniamy, że nie tylko w tym tygodniu będzie pysznie i interesująco, dlatego jeśli nie macie jeszcze aplikacji „Vogue Polska” w swoich telefonach, to koniecznie pobierzcie ją przez App Store albo Sklep Google Play.

Agata Wojtczak
Proszę czekać..
Zamknij