Znaleziono 0 artykułów
09.03.2020

W tym tygodniu w aplikacji mobilnej: 9.03-15.03. 2020 r.

09.03.2020
(Fot. Materiały prasowe, Getty Images, kolaż Agata Wojtczak)

W aplikacji „Vogue Polska” przeczytacie reportaże o kobietach, które walczą z dyskryminacją w Meksyku, będziecie też mieli szansę wygrać jedną z ulubionych powieści Baracka Obamy i bilety do kina. Travelicious przygotowała nam zestawienie najpiękniejszych hoteli z basenami, a w cyklu „Sekrety urody” Maria Korzeniowska podzieliła się swoimi sposobami na surferski look.

W naszej aplikacji już niedługo znajdziecie fragment nowej książki Beaty Kowalik. „No pasa nada!” to zbiór czasami magicznych, czasami przerażających reportaży o Meksykankach żyjących w zdominowanym przez mężczyzn świecie.

Nowy artykuł i wskazówki dotyczące podróżowania przygotowała nam Travelicious. Tym razem jedna z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych w sieci blogerek-podróżniczek napisała o hotelach z imponującymi basenami. Jak zwykle jej tekst opatrzony jest pięknymi zdjęciami jej autorstwa.

(Fot. Materiały prasowe)

W tym tygodniu w naszej aplikacji pojawią się aż dwa konkursy. Do wygrania będą zaproszenia na pokaz filmu „Eastern” w reżyserii Piotra Adamskiego i książki „Normalni ludzie” Sally Rooney. Powieść Rooney o trudach dorastania i pierwszych miłościach to jedna z ulubionych książek Baracka Obamy.

(Fot. Materiały prasowe)

Nie zabraknie także nowego przeglądu street style (tym razem pod lupę wzięliśmy sneakersy), filmu tygodnia i horoskopu. Zaglądajcie do aplikacji, a jeśli jeszcze jej nie macie na swoim smartfonie, koniecznie pobierzcie ją za pomocą App Store albo sklepu Google Play.

Agata Wojtczak
Proszę czekać..
Zamknij