Znaleziono 0 artykułów
27.04.2020

W tym tygodniu w aplikacji mobilnej „Vogue Polska”: 27.04-3.05. 2020 r.

27.04.2020
(Fot. Materiały prasowe, ilustracja Isabella-Cotier, archiwum prywatne, kolaż Agata Wojtczak)

Fragment książki, dzięki któremu zwiedzicie Warmię i Mazury, nie ruszając się z kanapy, przepisy kulinarne przyjaciół magazynu „Vogue” do powtórzenia we własnej kuchni i film wart zobaczenia. W tym tygodniu z naszą aplikacją mobilną spokojnie możecie #ZostaćwDomu i się nie nudzić.

Kolejny tydzień spędzamy w domu, dlatego kontynuujemy nasz cykl #ZostańwDomu. Pytamy stylowe dziewczyny z branży, jak wygląda ich życie na kwarantannie. Tym razem o tym, jak radzą sobie z prowadzeniem biznesu w czasie pandemii, opowiedziały nam Magda i Malwina – założycielki i projektantki marki biżuteryjnej Umiar. – Pracujemy w domu, ale codziennie jesteśmy ze sobą w kontakcie. Omawiamy bieżące sprawy, szykujemy paczki do wysyłek dla naszych klientów, planujemy nadchodzące kolekcje biżuterii, w tym kolekcję męską, do której przymierzamy się już od ponad roku – mówią.

Na „Film tygodnia” wybraliśmy wyróżniony na festiwalu w Cannes film Ladja Ly’ego – „Nędznicy”. Reżyser przypomina w nim o tym, co pozostaje ukryte za pięknymi pocztówkami z Paryża – zaniedbane przedmieścia i całe społeczności, zepchnięte na margines metropolii.

W aplikacji „Vogue Polska” będziecie mogli przeczytać także fragment książki Beaty Szady „Wieczny Początek. Warmia i Mazury”. „Autorka przemierza Warmię i Mazury, szukając odpowiedzi na pytanie o tożsamość. Poznaje ludzi, z całych sił pragnących uciec z kraju, z którym nie czuli się związani, spotyka katolickich księży, którzy na Mazurach przejmowali ewangelickie kościoły, rozmawia z ludźmi, którzy bez skrupułów pozyskują budulec z zabytkowych poniemieckich domów, i z tymi, którzy tworzą własną definicję tożsamości regionalnej. Łączy ich jedno – wciąż muszą zaczynać od nowa”– czytamy na stronie Wydawnictwa Czarne.

Nie zabraknie także artykułów premium z zagranicznych edycji „Vogue’a”. Tym razem ludzie zaprzyjaźnieni z magazynem z branży mody dzielą się swoimi przepisami na ulubione dania, a także polecają ulubione książki i filmy. 

Już w tym tygodniu dołączcie także do majówki z „Vogue Polska”. Na stronie Vogue.pl będą na was czekały m.in. ekskluzywne wywiady i streamingi filmów oraz spektakli teatralnych, na naszym Instagramie – live’y, a w aplikacji – nowe podcasty i specjalny konkurs. Nie przegapcie szansy na wygranie wyjątkowych nagród!

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji „Vogue Polska”, koniecznie pobierzcie ją za pomocą App Store albo Sklepu Google Play.

Agata Wojtczak
Proszę czekać..
Zamknij