Znaleziono 0 artykułów
25.09.2023

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”

25.09.2023
Od pierwszego wydania magazynu „Vogue Polska” stale się rozwija. Oprócz kolejnych odsłon „Vogue Polska Living”, „Vogue Polska Beauty” czy „Vogue Polska Sport & Wellness”, prowadzimy także naszą aplikację mobilną. Sprawdźcie, dlaczego warto ją mieć. (Fot. Acielle / StyleduMonde)

Wyjątkowe wywiady, urodowe porady i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu w aplikacji naszego kultowego czasopisma.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu, m.in. sprawdzamy, jak tej jesieni stylizować beżowe spodnie, rozmawiamy z Mią Threapleton, wschodzącą gwiazdą małego ekranu oraz wybieramy najgorętsze nowe nazwiska polskiej mody, urody i popkultury. 

Dlaczego warto pobrać naszą aplikację?

W aplikacji „Vogue Polska” znajdziecie starannie wybrane treści dla fanów mody, urody i popkultury. Na naszych użytkowników czekają również specjalne zniżki, konkursy i wiele więcej.

Dla kogo jest „Vogue Polska”? Dla miłośników mody, urody i popkultury. (Fot. Acielle / StyleduMonde)

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. Co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” publikujemy dla was horoskop tygodniowy. W środowych inspiracjach z wybiegu podpowiadamy, jak w tym sezonie nosić looki z widoczną bielizną. Z kolei w piątkowym Serialu tygodnia oglądamy „Sex Education”.

E-wydanie najnowszego numeru „Vogue Polska”

We wrześniowym numerze polskiej edycji „Vogue'a” przyglądamy się bliżej nowemu power dressingowi. (Fot. Tina Tyrell / SN37)

Użytkownicy premium naszej aplikacji otrzymają dostęp do cyfrowego wydania najnowszego numeru polskiego wydania magazynu, a także przedpremierowy dostęp do specjalnych treści ze strony Vogue.pl. Aktualne wydanie już tam na was czeka.

Jak pobrać aplikację „Vogue Polska”?

Jeśli jeszcze nie macie naszej aplikacji mobilnej, pobierzcie ją z App Store albo ze sklepu Google Play i wejdzcie do świata mody i urody en vogue.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij