Znaleziono 0 artykułów
01.08.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 01-07.08.2022

01.08.2022
(Kolaż: Agata Wojtczak)

Stylowe ceremonie ślubne, nowe kierunki w pielęgnacji i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Wyłącznie dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu, m.in. zaglądamy za kulisy stylowego ślubu z japońsko-angielskimi akcentami, rozmawiamy z Eimaer Ryan, założycielką Argot Studio oraz nowym it-bandem – Måneskin.

(Fot. Getty Images)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Koziorożce będą cieszyć się sympatią otoczenia, Wagi czeka przełom w kwestii zawodowego awansu, a Wodniki, dzięki swojej intuicji, pomogą rozwiązać zagadkową sprawę – zobacz, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowym Trendzie miesiąca sprawdzamy, jakie torebki-koszyki będziemy nosić w tym sezonie. W czwartek podpowiadamy, jak przygotować truskawkowe smoothie, które pokochała Hailey Bieber (w sam raz na sierpniowe upały!). Z kolei w piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

(Fot. Phil Oh)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Serialu tygodnia oglądamy „Zbrodnie po sąsiedzku”. Natomiast w niedzielę wybieramy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 01-07.08.2022
Proszę czekać..
Zamknij