Znaleziono 0 artykułów
02.01.2023

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 02-08.01.2023

02.01.2023
(Kolaż: Agata Wojtczak)

Najważniejsze trendy nadchodzącego roku, wystawy, które warto zobaczyć i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu tłumaczymy, dlaczego futurystyczne kropki Jeana-Paula Gaultiera będą wzorem sezonu, rozmawiamy z Katarzyną Kozyrą o jej nowym projekcie w Zachęcie i tłumaczymy, czym jest gorpcore.

(Fot. Getty Images)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższy tydzień. Wagi czeka trudny powrót do obowiązków, Wodniki jakościowy czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi, a Byki chwilowa izolacja, która pozwoli skupić się na własnych sprawach – zobacz, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. W czwartek dzielimy się przepisem na deser na bazie… szampana. W sam raz na karnawałową kolację w gronie przyjaciół. Z kolei w piątek wybieramy najlepsze stylizacje mijającego tygodnia.

(Fot. Acielle / Style du Monde)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Serialu tygodnia oglądamy „Zakłamane życie dorosłych”. Natomiast w niedzielę podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 02-08.01.2023
Proszę czekać..
Zamknij