Znaleziono 0 artykułów
02.08.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 02-08.08.2021

02.08.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Najgorętsze trendy sezonu, wakacyjne przewodniki, sprawdzone poradniki i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Strzelec ma szansę na intrygującą znajomość, Bliźnięta rozwiążą skomplikowane sprawy, a Waga nareszcie odpocznie.

Fot. materiały prasowe

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu polecamy nuty zapachowe, które poprawiają humor, wybieramy najzdolniejszych makijażystów i rozmawiamy z francuską piosenkarką Yselt.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowym Trendzie miesiąca podziwiamy wszystko, co błyszczy. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs – do wygrania zestaw kosmetyków do pielęgnacji włosów L’Oréal Paris. W czwartkowym Warto odwiedzić zaglądamy do Joel Sharing Concept, najgorętszej miejscówki w Warszawie.

Fot. materiały prasowe

Weekend też zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy przeczytać powieść „Nowa ja” Halle Butler, naszą Książkę tygodnia. Z kolei w niedzielnym Filmie tygodnia oglądamy „Julie i Julia”, który trafił do kin 12 lat temu.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij