Znaleziono 0 artykułów
05.06.2023

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 05-11.06.2023

05.06.2023
(Fot. materiały prasowe Bottega Veneta)

Wakacyjne przewodniki, najważniejsze trendy sezonu i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu, m.in. publikujemy wakacyjny przewodnik po Wiedniu, wyjaśniamy, czym jest biohacking, i zaglądamy za kulisy romantycznego ślubu aktorki Beanie Feldstein i jej partnerki Bonnie-Chance Roberts.

(Fot. Acielle / Style du Monde)

Jak co poniedziałek w naszej aplikacji czeka na was horoskop tygodniowy. Skorpiony będą wydawać pieniądze na przyjemności, Bliźnięta rozprawią się z domownikami, a Ryby w końcu się porządnie wyśpią – zobacz, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. W środowych inspiracjach z wybiegu wybieramy najpiękniejsze sukienki na letnie wesele. Z kolei w piątkowym Serialu tygodnia oglądamy „Idola”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij