Znaleziono 0 artykułów
06.02.2023

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 06-12.02.2023

06.02.2023
(Kolaż: Agata Wojtczak)

Relacje ze światowych tygodni mody, pomysły na walentynkowe prezenty i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu, m.in. przybliżamy sylwetkę noblistki Elfriede Jelinek, zaglądamy na wystawę poświęconą fotografii Arthura Elgorta w Fondation Azzedine Alaïa w Paryżu i wybieramy najciekawsze sklepy vintage w Paryżu.

(Fot. Acielle / Style du Monde)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższy tydzień. Raki wezmą się za odświeżenie swojego mieszkania, Koziorożce za nadrabianie zaległości w hobby, a Wodniki za polowanie na okazje w sklepach – zobacz, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowych inspiracjach z wybiegu wybieramy najbardziej stylowe swetry. W czwartek dzielimy się przepisem na wytrwane tacosy z wołowiną. Z kolei w piątek wybieramy najlepsze stylizacje mijającego tygodnia.

(Fot. Getty Images)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Filmie tygodnia oglądamy „Pukając do drzwi”. Natomiast w niedzielę podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 06-12.02.2023
Proszę czekać..
Zamknij