Znaleziono 0 artykułów
06.03.2023

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 06-12.03.2023

06.03.2023
(Kolaż: Agata Wojtczak)

Relacje zza kulis światowych tygodni mody, oscarowe predykcje i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu wyjaśniamy, czym jest wiralowy vanilla manicure, wybieramy najbardziej wpływowe kobiety świata mody i zaglądamy za kulisy stylowego ślubu. 

(Fot. Getty Images)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższy tydzień. Wagi poświecą się szukaniu życiowej pasji, Strzelce zajmą się wyjaśnianiem sporów, a Lwy będą odpoczywać od obowiązków w otoczeniu sztuki – zobacz, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowych inspiracjach z wybiegu wybieramy najlepsze stylizacje z dżinsem w roli głównej. W czwartek dzielimy się przepisem na wytrwane tacosy z wołowiną. Z kolei w piątek wybieramy najlepsze stylizacje mijającego tygodnia.

(Fot. Phil Oh)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Serialu tygodnia oglądamy „Faudę”. Natomiast w niedzielę podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij