Znaleziono 0 artykułów
07.02.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 07-13.02.2022

07.02.2022
Kolaż Agata Wojtczak

Relacje z tygodni mody, kontrowersyjne trendy, ciekawe rozmowy i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Byki mogą spodziewać się finansowych sukcesów, podobnie Wodniki, którym uda się trochę oszczędzić, natomiast Bliźnięta zmonetyzują dawne pomysły – sprawdź co czeka cię w nowym tygodniu.

Fot. Acielle / Style du Monde

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu zaglądamy do paryskiego mieszkania projektanta Charles’a de Vilmorina, sprawdzamy, jak moon boots stały się nowymi ulubionymi butami stylowych it-girls i przyglądamy się bliżej, czym jest metawers.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu przyglądamy się stylowi Angeliny Jolie w filmie „Pan i pani Smith”. W czwartek przygotowaliśmy dla was przepis na sycylijski makaron – pasta alla norma. W piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z fotografem Zbyszkiem Szymańczykiem.

Fot. Acielle / Style du Monde

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy „Przedziwną sztukę porażki” Jacka Halberstama, naszą Książkę na weekend. Z kolei w niedzielnym Serialu tygodnia oglądamy „Murderville”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij