Znaleziono 0 artykułów
07.03.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 07-13.03.2022

07.03.2022
Kolaż: Agata Wojtczak

Najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury, rozmowy z ekspertami, relacje z pokazów i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu rozmawiamy z ukraińską modelką Eugenią Dubinovą, przyglądamy się fascynującej biografii Marii Antoniny i wybieramy najważniejsze trendy nadchodzącego sezonu.

Valentino / Fot. Acielle / Style du Monde

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Lwy odkryją nowe talenty i pasje, Wagi poznają osobę, która wniesie w ich życie wiele radości, a Koziorożce w końcu odżyją towarzysko. Sprawdź, co czeka cię w przyszłym tygodniu.

Wraz z nadejściem wiosny startujemy z nowymi cyklami. We wtorkowej Ikonie z ekranu przyglądamy się kreacjom Cate Blanchett w filmie „Niezwykły przypadek Benjamina Buttona”. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest nowa książką Sally Rooney „Gdzie jesteś, piękny świecie?”. Z kolei w piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

Givenchy / Fot. Acielle / Style du Monde

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Serialu tygodnia oglądamy „The Dropout”. Z kolei w niedzielę wybieramy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij