Znaleziono 0 artykułów
10.10.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 10-16.10.2022

10.10.2022
(Kolaż: Agata Wojtczak)

Jesienne trendy, wyjątkowe wywiady i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu, m.in. zaglądamy na paryską wystawę kultowych zdjęć Madonny, sprawdzamy, jak wyglądają „terapie konwersyjne” w Polsce oraz wybieramy najbardziej wiralowe momenty tygodni mody.

(Fot. Phil Oh)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Wodniki podejmą ważne życiowe decyzje, Lwy poczują przypływ optymizmu, a Panny – gotówki – zobacz, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowym Trend alert pod lupę bierzemy wielki powrót uggów. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest książka „Cesarzowa. Pierwsze lata Sisi na wiedeńskim dworze”. W czwartek dzielimy się przepisem na jesienną tartę z jabłkami. Z kolei w piątek wybieramy najlepsze stylizacje mijającego tygodnia.

(Fot. Acielle / Style du Monde)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Serialu tygodnia oglądamy „Klub północny”. Natomiast w niedzielę podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij