Znaleziono 0 artykułów
11.04.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 11-17.04.2022

11.04.2022
Kolaż: Agata Wojtczak

Rozmowy z młodymi, zdolnymi projektantami, przewodniki po najmodniejszych fryzurach sezonu i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu rozmawiamy z nową gwiazdą TikToka Mimi Choi, wybieramy najmodniejsze fryzury wiosny i sprawdzamy, dlaczego designerskie trendy lat 70.  XX wieku powracają do łask.

Fot. Kira/TokyoFashion.com

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Lwy świetnie poradzą sobie z organizacją Wilkanocy, Byki zostaną zaproszone na wiosenny wyjazd, a Koziorożce będą rozwijać nowe umiejętności, które w przyszłości uda im się zmonetyzować – sprawdź, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorek zaglądamy do szafy Anny Winck. W czwartkowym Warto odwiedzić polecamy waszej uwadze nowo otwarte Cudo serwujące najlepsze wegańskie sushi w Warszawie. Z kolei w piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

Fot. materiały prasowe

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy przedpremierową lekturę fragmentu eseju Harukiego Murakamiego „Porzucenie kota. Wspomnienie o ojcu”. Z kolei w niedzielę wybieramy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij