Znaleziono 0 artykułów
12.04.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 12-18.04.2021

12.04.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Wyjątkowe wywiady z osobowościami świata mody i kultury, sprawdzone przepisy, najnowsze trendy i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Ryby pogodzą skłóconych, Waga zadba o kondycję, Lew zatroszczy się o relacje. Sprawdźcie, co was czeka w tygodniu, który zaczyna się od nowiu.

Fot. Per Zennström

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu zastanawiamy się, jak media społecznościowe zmieniają współczesną modę, rozmawiamy z Kyle Luu, stylistką Solange, Travisa Scotta czy Tinashe, a także sprawdzamy, jak będzie wyglądała popandemiczna scena klubowa.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu przyglądamy się stylizacjom Julii Roberts jako Erin Brockovich. W środę przygotowaliśmy dla was dwa pyszne przepisy na proste bowle z najnowszej książki Natalii Kusiak i Natalii Kontraktewicz „The Bowl Book”. W czwartkowej odsłonie Warto odwiedzić zaglądamy do kultowej poznańskiej lodziarni Kolorowa. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z artystką Joanną Ambroz.

Fot. materiały prasowe

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy „Klarę i słońce” Kazuo Ishiguro, czyli naszą Książkę na weekend. Z kolei w niedzielnym Filmie tygodnia 20 lat po premierze powracamy do „Lary Croft” z Angeliną Jolie w roli głównej.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij