Znaleziono 0 artykułów
12.12.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 12-18.12.2022

12.12.2022
(Kolaż: Agata Wojtczak)

Pomysły na świąteczne stylizacje, podsumowania roku i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu, m.in. zaglądamy za kulisy stylowego ślubu, wybieramy najgorsze filmy roku, a z Kate Winslet rozmawiamy o pracy z córką Mią.

(Fot. Getty Images)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższy tydzień. Wagi powinny unikać nadprogramowych obowiązków, Barany wyrażania na głos zbyt szczerych opinii, a Koziorożce bycia w centrum uwagi – zobacz, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowym Trend Alert sprawdzamy, jak wzorem supermodelek nosić dżinsowe spódnice maksi. W czwartek dzielimy się przepisem na czekoladowy pudding, w sam raz na świąteczny deser. Z kolei w piątek wybieramy najlepsze stylizacje mijającego tygodnia.

(Fot. IMaxTree)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Filmie tygodnia oglądamy „Prezent od Tiffany’ego”. Natomiast w niedzielę podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 12-18.12.2022
Proszę czekać..
Zamknij