Znaleziono 0 artykułów
14.03.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 14-20.03.2022

14.03.2022
Kolaż: Agata Wojtczak

Najważniejsze trendy sezonu, popkulturowe przeglądy, nowe podcasty i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu rozmawiamy z ukraińsko-rosyjskim duetem stojącym za marką Sleeper, wybieramy najważniejsze składniki kosmetyczne, które warto znać, a Cynthię Nixon pytamy o jej relację z Mirandą Hobbes i nową rolę w serialu „Pozłacany wiek”.

Gunia / Fot. materiały prasowe

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Czas na odrobinę równowagi. Byki odnajdą ją w medytacji, Bliźnięta w dobrej książce, a Wagi podczas wyjazdu w piękne miejsce. Sprawdź, co czeka cię w przyszłym tygodniu.

Wraz z nadejściem wiosny startujemy z nowymi cyklami. We wtorek zaglądamy do szafy Mette Sørrig Andersen. W czwartek przygotowaliśmy dla was przepis na idealne brownie. Z kolei w piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

Fot. Darren Hunter

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Filmie tygodnia oglądamy nowego „Batmana”. Z kolei w niedzielę wybieramy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij