Znaleziono 0 artykułów
15.06.2020

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 15-21.06.2020 r.

15.06.2020
(Kolaż Agata Wojtczak)

Nowe cykle, atrakcyjne konkursy i fragmenty najciekawszych nowości książkowych – wszystko to i wiele więcej znajdziecie w tym tygodniu w naszej aplikacji.

Rozpoczynamy nowy tydzień. Jak w każdy poniedziałek w aplikacji znajdziecie horoskop na nadchodzące dni. Byk w końcu odczuje upragniony spokój, Panna powinna słuchać intuicji, a Ryby czeka sporo pracy, by zapanować nad życiem. Sprawdźcie, co podpowiadają wam gwiazdy.

Tradycyjnie czekają na was również teksty z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu dowiecie się, jak do postpandemicznych wakacji szykują się światowe hotele, dlaczego perfumy nie mają płci i jak koreański zespół BTS stał się światowym fenomenem.

(Fot. Getty Images)

Nowy tydzień, nowe cykle. We wtorek w aplikacji znajdziecie pierwszą odsłonę serii Szafa vintage, w której stylowe dziewczyny z branży mody otwierają swoje garderoby i pokazują swoje skarby z drugiej ręki, a przy okazji podpowiadają sprawdzone adresy secondhandów. Pierwszą bohaterką będzie The Makatka.

Chcemy, aby aplikacja mobilna „Vogue Polska” była platformą dla rodzimych talentów, więc rozpoczynamy nowy cykl „Sztuka ery Instagrama”. Poznacie tu najciekawszych artystów i artystki prezentujących swoje prace w mediach społecznościowych. W pierwszej odsłonie rozmawiamy z ilustratorką i tatuatorką Joanną Mudrowską.

(Fot. The Makatka)

Koniecznie zajrzyjcie do zakładki „Podcasty”, bo tam czekają nowości. W serii „Ciało ma głos” x Durex – nowa rozmowa Hanny Rydlewskiej z parą, która szczerze opowiada o intymności. Zaczynamy też nowy cykl – „Wybory Karli”, do którego dyrektor mody „Vogue Polska” Karolina Gruszecka będzie zapraszać osobowościami z branży mody. W tym tygodniu – fotografka i aktywistka Zuza Krajewska.

(Fot. materiały prasowe)

Specjalnie dla użytkowników aplikacji mobilnej „Vogue Polska” przygotowaliśmy także kolejny konkurs. Tym razem do wygrania jest 10 egzemplarzy nowej książki Maxa Cegielskiego „Prince Polonia” o zapomnianych początkach polskiej nowoczesności.

W kolejnej odsłonie cyklu „Film tygodnia” wracamy do niezwykłej biografii dwóch artystek, Gerdy Wegener i Lili Elbe. W „Dziewczynie z portretu” wystąpili Eddie Redmayne i laureatka Oscara, Alicia Vikander.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij