Znaleziono 0 artykułów
16.11.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 15-21.11.2021

16.11.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Modowe selekcje, najważniejsze trendy sezonu, rozmowy z ekspertami i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Już czeka na was horoskop na najbliższe dni. Ryby wezmą się za naukę, Raki dostaną nadzwyczajną propozycję, a Bliźnięta mają coraz większe powodzenie w miłości. Sprawdźcie, co jeszcze was spotka w tym tygodniu.

Fot. materiały prasowe

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu przybliżamy sylwetkę Bach Maia, projektanta zjawiskowych sukni haute couture, pytamy ekspertów, jak właściwie zadbać o brwi i zaglądamy za kulisy bajkowego ślubu Ivy Getty.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu przyglądamy się stylowi Mii Wallace z „Pulp Fiction”. W czwartkowym Warto odwiedzić zaglądamy do Serso Bajgle na warszawskiej Pradze. W piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z artystą Michałem Żytnickim.

Fot. Getty Images

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy „Marlene Dietrich. Prawdziwe życie legendy kina” Marii Rivy, czyli naszą Książkę tygodnia. W niedzielnym Filmie tygodnia oglądamy nowy film Wesa Andersona – „Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun”.  

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij