Znaleziono 0 artykułów
17.08.2020

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 17-23.08.2020

(Kolaż Agata Wojtczak)

Ikony z ekranu, przewodniki po wyjątkowych miejscach, najnowsze trendy i wiele więcej. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji czeka już na was horoskop na najbliższe dni. Bliźnięta się zbuntują, Lwy poświęcą się rozmyślaniom, a Strzelce znajdą chwilę na samotny odpoczynek.

Wybraliśmy dla was także najciekawsze teksty z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu przeczytacie o najpiękniejszych ślubnych tiarach brytyjskiej rodziny królewskiej, dowiecie się, dlaczego horoskopy są tak popularne, i poznacie przyjazne środowisku kosmetyki bez wody.

(Fot. #ThursdaysChild x Trunk Archive / Isabel Okoro)

W zakładce lookbooki wciąż możecie znaleźć kody rabatowe na najnowsze kolekcje takich marek jak MOYE, Herseasons i Rosa Gold Chains. Oferta jest ograniczona czasowo, dlatego warto się pospieszyć.

Nie zapomnijcie sprawdzić nowych odsłon stałych cyklów. We wtorkowych „Ikonach z ekranu” Anna Konieczyńska przyjrzy się stylizacjom samej Rachel Green. Również we wtorek tylko w aplikacji „Vogue Polska” znajdziecie przepisy na zdrowe śniadania z nowego e-booka Ewy Grzelakowskiej-Kostoglu, czyli Red Lipstick Monster. 

W środę przygotowaliśmy dla was konkurs z okazji 137. urodzin Coco Chanel. Do wygrania są trzy egzemplarze książki „Mademoiselle Coco. Miłość zaklęta w zapachu”, która opowiada o powstaniu najsłynniejszych na świecie perfum – Chanel No 5.

(Fot. East News)

Weekend zapowiada się ciekawie. W piątek powrócimy z cyklem „Sztuka ery Instagrama”. W tym tygodniu porozmawiamy z kompozytorką Hanią Rani. Nie zapomnijcie zajrzeć do aplikacji w sobotę, bo znajdziecie kolejny subiektywny przewodnik od osobowości świata mody. W niedzielnym „Filmie tygodnia” powrócimy do kultowego „Ojca chrzestnego”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, możecie ją  pobrać w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 17-23.08.2020
Proszę czekać..
Zamknij