Znaleziono 0 artykułów
17.10.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 17-23.10.2022

17.10.2022
(Kolaż: Agata Wojtczak)

Jesienne trendy, wyjątkowe wywiady i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu m.in. przybliżamy kontrowersyjną historię slip dresses, publikujemy esej Jessiki Knoll i przyglądamy się trendowi na wyeksponowaną bieliznę – na wybiegach i poza nim.

(Fot. Acielle / Style du Monde)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższy tydzień. Ryby muszą uważać na randki w ciemno, Panny na zazdrosne osoby w ich najbliższym towarzystwie, a Strzelce na dyskusje o pieniądzach ze znajomymi – sprawdź, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowym Trend Alert pod lupę bierzemy wielki powrót uggów. W czwartek dzielimy się przepisem na aromatyczne spaghetti arrabiata. Z kolei w piątek wybieramy najlepsze stylizacje mijającego tygodnia.

(Fot. materiały prasowe)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Filmie tygodnia oglądamy „Legalną blondynkę”. Natomiast w niedzielę podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij