Znaleziono 0 artykułów
18.10.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 18-24.10.2021

18.10.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Historia mody, najważniejsze trendy sezonu, wyjątkowe wywiady i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Ryby okażą się niezastąpione, Bliźniętom powiedzie się na randkach, a Waga zmieni nawyki. Sprawdźcie, co was czeka w tym tygodniu.

Fot. Laura Schaeffer

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu o konieczności powrotu do założeń zrównoważonego rozwoju rozmawiamy z Olivią Wilde, zaglądamy do archiwów domu mody Chanel i sprawdzamy, jakie będziemy malować paznokcie.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu przyglądamy się stylowi Margot Tenenbaum z „Genialnego klanu”. W czwartkowym Warto odwiedzić zaglądamy do Stockholmu, szwedzkiej kawiarni w sercu Krakowa.

Fot. Getty Images

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotę polecamy „Powiem wam, co o tym myślę” Joan Didion, czyli naszą Książkę tygodnia. W niedzielnym Serialu tygodnia powracamy do kultowej serii „Will i Grace”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij