Znaleziono 0 artykułów
20.04.2020

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 20-26.04.2020 r.

20.04.2020
(Fot. Mat. prasowe, Getty Images, kolaż Agata Wojtczak)

Przepisy na szparagi, konkurs, nowe odcinki z cyklu #ZostańwDomu – koniecznie zaglądajcie w tym tygodniu do aplikacji „Vogue Polska”.

Przygotowaliśmy dla was porcję lektur – w aplikacji pojawią się w tym tygodniu aż dwa fragmenty książek. Wydawnictwo Czarne udostępniło nam rozdział z światowego bestsellera „New York Timesa” – „Król darknetu. Polowanie na genialnego cyberprzestępcę” autorstwa Nicka Biltona. To wnikliwa kronika jednego z najważniejszych śledztw we współczesnej historii Stanów Zjednoczonych. Zapewniamy, że naprawdę trzyma w napięciu.

W aplikacji „Vogue Polska” przeczytacie także fragment książki „Marny” (tłum. Dorota Konowrocka-Sawa, Wydawnictwo W.A.B) – niezwykłej historii o miłości. Jej autor – Andrew Sean Greery otrzymał za nią w 2018 roku Nagrodę Pulitzera.

Nie zabraknie nowego materiału z cyklu #ZostańwDomu. Tym razem Ania Kuczyńska opowie o tym, jak wygląda jej życie w nowej rzeczywistości i jak radzi sobie ze stresem. Pokaże też kilka kadrów ze swojego domu. Polska projektantka czas spędza twórczo, myśląc o projektach, czytając i oglądając filmowe klasyki, ale wykorzystuje go również na przemyślenia. Zastanawia się nad miejscem, w którym chciałaby być za jakiś czas – ona, jej rodzina i jej marka.

Zaczyna się sezon na szparagi. Dlatego specjalnie dla nas Małgosia Minta przygotowała trzy sprawdzone przepisy ze szparagami w roli głównej – wszystkie opatrzone oczywiście pięknymi zdjęciami.

W cyklu „Film tygodnia” powracamy do „Między słowami”, oscarowej produkcji Sofii Coppoli ze Scarlett Johansson i Billem Murrayem w rolach głównych. Zajrzyjcie też do zakładki „lookbook”, gdzie czekać na was będzie nowa ekologiczna kolekcja dżinsów i denimowych ubrań marki Lee. Nie zapomnijcie też posłuchać naszych podcastów i sprawdzić, jakie teksty z zagranicznych edycji „Vogue’a” udostępnimy. Specjalnie z okazji Dnia Ziemi zapewnimy wam jeszcze większą dawkę ekologicznych treści.

Z kolei 23 kwietnia to Światowy Dzień Książki, więc wspólnie z Wydawnictwem OsnoVa dla użytkowników naszej aplikacji przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będą e-booki. Zwycięzcy posłuchają takich książek jak: „Własny pokój” Virginii Woolf, „Christine. Powieść o Krystynie Skarbek” Vincenta V. Severskiego i „Płynąc w ciemnościach” Tomasza Jędrowskiego.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji „Vogue Polska” w swoich smartfonach, pobierzcie ją za pośrednictwem App Store albo Sklepu Google Play.

Agata Wojtczak
Proszę czekać..
Zamknij