Znaleziono 0 artykułów
21.11.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 21-27.11.2022

21.11.2022
(Kolaż: Agata Wojtczak)

Sprawdzone pomysły na prezent, zdolni projektanci, proste przepisy i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu, m.in. zaglądamy za kulisy ślubu Taylor Lautnera, czyli Jacoba z sagi „Zmierzch”, sprawdzamy, czy to Kim Kardashian zawdzięczamy popularność ubrań typu shapewear, wyjaśniamy, czym jest 5AM Club i dlaczego jeszcze nieraz o nim usłyszymy.

(Fot. materiały prasowe)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższy tydzień. Wagi posłuchają rad dobrych znajomych, Wodniki porzucą nudne towarzystwo, a Strzelce spojrzą na świat przez różowe okulary – zobacz, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowym Trend Alert sprawdzamy, jak w tym sezonie nosić motocyklowe kurtki. W czwartek dzielimy się przepisem na zdrowe smoothie, które pomoże ci lepiej spać. Z kolei w piątek wybieramy najlepsze stylizacje mijającego tygodnia.

(Fot. Acielle/Style du Monde)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Filmie tygodnia oglądamy „Rozczarowaną”, która właśnie zadebiutowała na Disney+. Natomiast w niedzielę podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij