Znaleziono 0 artykułów
22.06.2020

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 22-28.06.2020

(Kolaż Agata Wojtczak)

Najgorętsze wakacyjne trendy, przepisy na ciasto z sezonowych owoców i fragment książki o mowie roślin – w aplikacji „Vogue Polska” nastało lato. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Rozpoczynamy nowy tydzień. Co poniedziałek w aplikacji znajdziecie horoskop na nadchodzące dni. Lwy powinny zapomnieć o starych konfliktach, Strzelce znaleźć chwilę na odpoczynek, a Koziorożce – cieszyć na niespodziewane spotkania. Sprawdźcie, co podpowiadają wam gwiazdy.

Tradycyjnie czekają na was również teksty z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu prześledzimy historię awiatorek, najsłynniejszego modelu okularów przeciwsłonecznych, przybliżymy sylwetki siedmiu członków koreańskiego boys bandu BTS i powrócimy do najbardziej stylowych momentów lat 90. z dużego i małego ekranu.

Bianca i Mick Jagger (Fot. Getty Images)

Stratujemy też z nowym cyklem „Trend miesiąca”. Bohaterkami pierwszej odsłony serii są stokrotki, które tego lata zakwitły nie tylko na łące. Te białe kwiatki to nie tylko ukłon w stronę natury, ale także nostalgiczne wspomnienie mody lat 90.

Jak co tydzień w aplikacji czeka na was również fragment najciekawszych książkowych nowości. Tym razem wstęp do książki Alice Vincent „Mowa roślin”, w której autorka dzieli się nowo odkrytą pasją. Zwraca też uwagę, że połowę życia spędzamy w cyberprzestrzeni, rzadko wychodząc do lasu, na łąkę lub nawet do przydomowego ogrodu.

Paco Rabbane SS20 (Fot. IMaxTree)

Z kolei w kolejnej odsłonie serii „Film tygodnia” powracamy do thrillera Anthony’ego Minghelli. Przeniesiony w wakacyjną scenerię włoskiego wybrzeża „Utalentowany Pan Ripley” szybko stał się kultowy. Sukces zapewniła mu przede wszystkim obsada – Matt Damon, Jude Law i Gwyneth Paltrow byli w tym czasie u szczytu sławy.

W zakładce podcasty czeka na was drugi odcinek serii „Ciało ma głos” x Durex prowadzonej przez Hannę Rydlewską. Bohaterami kolejnej odsłony cyklu są Ania i Manolo, para, która przeszła od długoletniej przyjaźni do namiętności. W aplikacji znajdziecie również drugi odcinek podcastu Karoliny Gruszeckiej. W „Wyborach Karli” dyrektor mody „Vogue Polska” rozmawia z Magdaleną Wińską, założycielką Safripsti.

Kadr z filmu "Utalentowany Pan Ripley" (Fot. East News)

Pamiętajcie również, żeby sprawdzić nasz nowy konkurs przygotowany specjalnie dla użytkowników aplikacji. W tym tygodniu macie szansę wygrać Pranamat ECO, matę do masażu akupresyjnego, wykonaną wyłącznie z naturalnych materiałów.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 22-28.06.2020
Proszę czekać..
Zamknij