Znaleziono 0 artykułów
23.01.2023

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 23-29.01.2023

23.01.2023
(Kolaż: Agata Wojtczak)

Relacje ze światowych tygodni mody, trendy na nowy sezon i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu przyglądamy się modzie lat 50., sprawdzamy, jak nosić biżuterię w nowym sezonie i wybieramy wymarzone destynacje na wakacje.

(Fot. IMaxTree)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższy tydzień. Raki sprawiedliwie rozdadzą kary i nagrody innym, Wodniki przefiltrują konkurencję, a Strzelce odkryją w sobie talent organizatorski – zobacz, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowych inspiracjach z wybiegu wybieramy stylowe swetry. W czwartek dzielimy się przepisem na tacosy z wołowiną. Z kolei w piątek wybieramy najlepsze stylizacje mijającego tygodnia.

(Fot. Acielle / Style du Monde)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Filmie tygodnia oglądamy „Duchy Inisherin”. Natomiast w niedzielę podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij