Znaleziono 0 artykułów
23.03.2020

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 23-29.03.2020 r.

23.03.2020
(Fot. Archiwum prywatne, kolaż Agata Wojtczak)

Jeśli macie taką możliwość, zostańcie w domu. W naszej aplikacji przeczytacie, jakie sposoby na pracę zdalną i spędzanie czasu w czterech ścianach mają influencerki i dziewczyny z branży mody. Dodatkowo znajdziecie tam także przepisy przygotowane specjalnie dla nas przez szefów kuchni i blogerów kulinarnych.

Już od kilku dni w ramach akcji #ZostańwDomu w aplikacji mobilnej „Vogue Polska” zamieszczamy zwierzenia i zdjęcia stylistek, projektantek i influencerek. Pokazują nam swoje wnętrza – mieszkań albo domków na wsi, w których spędzają czas kwarantanny. Przy okazji opowiadają, jakie mają sposoby na home office i jak radzą sobie z nadmiarem czasu wolnego. Do tej pory w naszej akcji wzięły udział m.in.: Olivia Kijo, Natalia Kopiszka, Julia Banaś i Lara Gessler. W tym tygodniu czekają na was kolejne bohaterki.

Małgorzata Minta wraz z szefami kuchni najlepszych polskich restauracji przygotowuje dla was przepisy w cyklu „Gotuj jak szef kuchni”. W końcu czas spędzony w domu sprzyja spróbowaniu swoich kulinarnych sił. Możecie zabrać się za makaron autorstwa Flavii Borawskiej (szefowej kuchni warszawskiego „Opasłego tomu”) albo zrobić prostą i pyszna kaszę gryczaną z boczniakami, którą poleca Dominika Krzemińska, szefowa kuchni „Przegryzia” i współtwórczyni cukierni „Kukułka”.

Sposób na osłodzenie kwarantanny przygotowała dla nas także Ania Witkiewicz – fotografka, stylistka i blogerka kulinarna, która prowadzi bloga everydayflavours.blogspot.com. W naszej aplikacji już niedługo znajdziecie jej sprawdzoną recepturę na czekoladową babkę.

W domu koniecznie posłuchajcie naszych podcastów, przeczytajcie fragmenty książek i nową recenzję filmu tygodnia. Tym razem pod lupę wzięliśmy „Amelię” w reżyserii Jeana-Pierre’a Jeuneta. Nie zapomnijcie też na bieżąco sprawdzać zakładki „Konkursy”. W najbliższych dniach będzie okazja wygrać piękną biżuterię.

Jeśli jeszcze nie macie naszej aplikacji w swoim smartfonie, koniecznie pobierzcie ją za pośrednictwem App Store albo Sklepu Google Play.

Agata Wojtczak
Proszę czekać..
Zamknij