Znaleziono 0 artykułów
24.01.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 24-30.01.2022

24.01.2022
Kolaż Agata Wojtczak

Wywiady z nowymi ikonami stylu, sprawdzone adresy, które warto znać, najważniejsze trendy sezonu i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Bliźnięta będą musiały uważać na słowa, Raki nadrobią zaległości, a Skorpiony zrobią coś dobrego dla bliskich – sprawdź, co czeka cię w nowym tygodniu.

Ewelina Gralak, Vogue Polska styczeń-luty 2022 / Fot. Gosia Turczyńska

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu zaglądamy za kulisy ślubu stylowej maksymalistki, pytamy ekspertów, jak robić zakupy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i rozmawiamy z Aoi Yamadą, awangardową tancerką, w której zakochał się świat mody.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowym Trendzie miesiąca sprawdzamy, jak nosić perły w tym sezonie. W czwartek przygotowaliśmy dla was pyszny przepis na gorącą czekoladę od Chrissy Teigen. W piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z malarzem Michałem Żytnickim.

Dior Homme jesień-zima 2022 / Fot. Acielle / Style Du Monde

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy „Podziemie pamięci” Yōko Ogawy, naszą Książkę na weekend. Z kolei w niedzielnym Serialu tygodnia oglądamy „Yellowjackets”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 24-30.01.2022
Proszę czekać..
Zamknij