Znaleziono 0 artykułów
24.05.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 24-30.05.2021

24.05.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Najważniejsze trendy sezonu, historia mody, sprawdzone selekcje i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Strzelec zawalczy o marzenia, Koziorożec zajmie się twórczością, a Bliźnięta wreszcie wyśpią. Sprawdźcie, co was czeka w czasie pełni.

Fot. Harley Weir / © ArtPartner

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu na fali popularności serialu „Halston” przyglądamy się sylwetce Elsy Peretti i sprawdzamy, jak nosić minimalistyczne sandały.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu przyglądamy się kreacjom Anne Boleyn w filmie „Kochanice króla”. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest przewodnik „Entre amigos. Hiszpański przepis na szczęście", a w czwartek publikujemy wybrane przepisy z książki. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z ilustratorką Magdą Cholaścińską.

Yuhan Wang wiosna-lato 2021 / Fot. materiały prasowe

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy przeczytać „Paryski szyk” Inès de la Fressange, naszą Książkę na weekend. Z kolei w niedzielnym Filmie tygodnia oglądamy historie dworskiej intrygi – „Madame J”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij