Znaleziono 0 artykułów
25.10.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 25-31.10.2021

25.10.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Wywiady z osobistościami mody i kultury, najważniejsze trendy sezonu, sprawdzone polecenia i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

W poniedziałek czeka na was horoskop na najbliższe dni. Ryby potrzebują spokoju, Baran upora się z zaległościami, a Strzelca, kto wie, może trafić strzała Amora. Sprawdźcie, co was czeka w tym tygodniu. Sprawdźcie, co was czeka w tym tygodniu.

Fot. Getty Images

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu o konieczności powrotu do założeń zrównoważonego rozwoju rozmawiamy z Olivią Wilde, zaglądamy do archiwów domu mody Chanel i sprawdzamy, kim są modelki, które królowały na wybiegach minionego miesiąca mody.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowym Trendzie miesiąca sprawdzamy, jak w tym sezonie nosić plisowane spódniczki. W czwartkowym Warto odwiedzić zaglądamy do sklepu-galerii Karowa, nowego miejsca ze sztuką. W piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z kompozytorką i performerką Aleksandrą Słyż.

William Wegman Trio of One, 2000 color Polaroid 24 x 20 inches (61 x 51 cm) 35 x 26 1/2 inches (89 x 67 cm) frame, Sperone Westwater, New York 

Weekend również zapowiada się ciekawie. W niedzielnym Filmie tygodnia oglądamy „Dziewczyny z tranzystorami. Nieznana historia muzyki elektronicznej”, który możecie oglądać w ramach HER Docs Film Festival.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij