Znaleziono 0 artykułów
26.09.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 26.09-02.10.2022

26.09.2022
Kolaż: Agata Wojtczak

Kulisy paryskiego tygodnia mody, nowe zjawiska i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu, m.in. rozmawiamy z poliamoryczną parą o tym, jak kochać poza schematami, prezentujemy sylwetkę Milly Alcock, czyli młodej Rhaenyry Targaryen, a Brada Pitta pytamy o sekrety jego urodowej rutyny.

Fot. Acielle / Style du Monde

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższy tydzień. Strzelcom uda się wynegocjować podwyżkę, Skorpionom uporać z zaległościami, a Koziorożce pomogą drugiej osobie, zyskując w ten sposób nowego przyjaciela – zobacz, co czeka cię w nadchodzących dniach.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorek startujemy z nową serią. Z Trend alert jako pierwsi dowiecie się, co będziemy nosić w najbliższym sezonie. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest książka Joyce Carol Oates „Blondynka”, w sam raz na premierę filmowej adaptacji powieści z Aną de Armas w roli głównej.

Fot. materiały prasowe

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Filmie tygodnia oglądamy „Prey”. Natomiast w niedzielę podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij