Znaleziono 0 artykułów
27.03.2023

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 27.03-02.04.2023

27.03.2023
(Fot. Spotlight)

Nowe gwiazdy wybiegów, powracające trendy i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu, m.in. wyjaśniamy fenomen renesansu projektów z archiwów Prady, zaglądamy za kulisy stylowych ślubów i przepowiadamy przyszłość it-girls.

(Fot. Spotlight)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższy tydzień. Gwiazdy radzą Wagom zachować powściągliwość, Koziorożcom nie oceniać innych, a Bliźniętom w sprawach sercowych uważać na ghosting – zobacz, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowych inspiracjach z wybiegu wybieramy najlepsze stylizacje z dżinsem w roli głównej. W czwartek dzielimy się przepisem na koreański bimbimbap. Z kolei w piątek wybieramy najlepsze stylizacje mijającego tygodnia.

(Fot. @socialfood)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Serialu tygodnia oglądamy „Ekstrapolacje”. Natomiast w niedzielę podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij