Znaleziono 0 artykułów
27.07.2020

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 27.07-02.08.2020

(Kolaż Agata Wojtczak)

Historia mody, letnie przepisy, cykle o sztuce i wiele więcej – sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Rozpoczynamy nowy tydzień. Jak co poniedziałek w aplikacji znajdziecie horoskop na nadchodzące dni. Bliźnięta skupią się na miłości, Lwy z dystansem podejdą do zawodowych obowiązków, a Skorpiony będą szukać równowagi. Przeczytajcie, co czeka was w tym tygodniu.

Projekt Sohee Park, absolwentki projektowania mody z marketingiem w Central Saint Martins w Londynie (Fot. Courtesy of Sohee Park)

Wybraliśmy dla was także najciekawsze teksty z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu przeczytacie o utalentowanych absolwentach z najważniejszych uczelni mody, dowiecie się, na co zwrócić uwagę, kupując suknie ślubną vintage oraz przypomnicie sobie najbardziej stylowe filmy z lat 90.

Przypominamy, że do czwartku włącznie możecie wziąć udział w konkursie, który przygotowaliśmy specjalnie dla użytkowników aplikacji. Do wygrania jest podwójne zaproszenie na wyjątkowe zajęcia Sweat & Glow w Warszawie.

Nie zapomnijcie sprawdzić nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorek Anna Konieczyńska przyjrzy się kultowym stylizacjom kolejnej „Ikony z ekranu”. Tym razem będzie to Miranda Priestly z „Diabeł ubiera się u Prady”. W środę tradycyjnie będzie czekał na was fragment książkowej nowości. Będzie to „Projekt rozwód” Izabeli Kosmali/Świerczyńskiej. W piątek w ramach cyklu „Sztuka ery Instagrama” porozmawiamy z ilustratorem Bartoszem Kosowskim.

Plakat filmu Szczęki autorstwa Bartosza Kosowskiego (Fot. Bartosz Kosowski)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W niedzielę, w ramach cyklu „Film tygodnia”, powracamy do „Uwierz w ducha”, które trafiło do kin 30 lat temu.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, możecie ją  pobrać w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 27.07-02.08.2020
Proszę czekać..
Zamknij