Znaleziono 0 artykułów
28.09.2020

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 28.09-04.10.2020

28.09.2020
(Kolaż Agata Wojtczak)

Historia mody, stylowe wnętrza i wyjątkowe rozmowy. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Rozpoczynamy nowy tydzień, więc jak co poniedziałek w aplikacji znajdziecie horoskop na nadchodzące dni. Waga stanie się autorytetem, Lew wpadnie na świetny pomysł, a Koziorożcowi poszczęści się w finansach. Przeczytajcie, co czeka was w czasie nadchodzącej pełni.

Christy Turlington dla Jean Paul Gaultier (Fot. Getty Images)

Tradycyjnie wybraliśmy też dla was najciekawsze teksty z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu poznacie fascynującą historię damskiego garnituru, sylwetkę Alexa Foxtona, brytyjskiego malarza współpracującego z Dior Homme, oraz przyszłość Fendi pod sterami Kima Jonesa.

Nie zapomnijcie zajrzeć do nowych odsłon stałych rubryk. W poniedziałkowej Szafie vintage zaglądamy do garderoby dziennikarki i blogerki Kasspalmas. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Nagrodą jest książka „Jak przyciągać dobre rzeczy”. Autorka Marian Rojas Estape z pomocą ekspertów radzi, jak uporządkować codzienne życie. Fragment znajdziecie pod linkiem.

W czwartek startujemy w nowym cyklem. W ramach „Warto odwiedzić” będziemy polecać nasze ulubione kawiarnie, restauracja, butiki, księgarnie i markety vintage. W ramach kolejnej odsłony Sztuki ery Instagrama porozmawiamy z ilustratorką Katarzyną Księżopolską, znaną również jako Nocny Desant Illustration.

Wystawa Alexa Foxtona (Fot. Gregory Copitet/NIK)

W sobotę przygotowaliśmy dla was przedpremierowo fragment książki „Osiecka. Nikomu nie żal pięknych kobiet”. Biografia słynnej artystki autorstwa Zofii Turowskiej trafi na księgarniane półki już 30 września. W niedzielnym Filmie tygodnia przyjrzymy się netfliksowej nowości – „Enoli Holmes” z Millie Bobby Brown, Henrym Cavillem i Samem Claflinem.

Od czwartku do niedzieli zapraszamy was również na Weekend ze Sztuką, specjalne wydarzenie organizowane przez „Vogue Polska” i Warsaw Gallery Weekend. Harmonogram wydarzenia znajdziecie tu.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij