Znaleziono 0 artykułów
28.11.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 28.11-04.12.2022

28.11.2022
(Kolaż: Agata Wojtczak)

Świąteczne selekcje, filmowe polecenia, trendy sezonu i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu, m.in. przyglądamy się renesansowi surrealizmu, sprawdzamy, jak nowe pokolenie projektantów interpretuje macierzyństwo oraz wybieramy niezapomniane płaszcze z filmów.

(Fot. w_srodku)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższy tydzień. Raki odnajdą coś, czego od dawna szukały, Bliźnięta dopadną zaległe sprawy, a Rybom uda się osiągnąć stan zen – zobacz, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowym Trend Alert sprawdzamy, jak wzorem supermodelek nosić dżinsowe maksi. W czwartek dzielimy się przepisem na zdrowe smoothie, które pomoże ci lepiej spać. Z kolei w piątek wybieramy najlepsze stylizacje mijającego tygodnia.

(Fot. materiały prasowe)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Serialu tygodnia oglądamy „Krew, seks i koronę”. Natomiast w niedzielę podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij