Znaleziono 0 artykułów
29.06.2020

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 29.06-05.07.2020

29.06.2020
(Kolaż Agata Wojtczak)

Ekskluzywne wywiady, sprawdzone przepisy i wirtualne wystawy – to wszystko i o wiele więcej znajdziecie w naszej aplikacji. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Rozpoczynamy nowy tydzień. Jak co poniedziałek w aplikacji znajdziecie horoskop na nadchodzące dni. Raki będą bawić się w gronie najbliższych, Skorpiony spędzą najbliższy czas na snuciu planów, a Wodniki zagłębią się w rozmyślaniach.

Tradycyjnie czekają na was również teksty z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu znajdziecie ekskluzywny wywiad z Emmą Watson, przeczytacie o najgorętszym dodatku tych wakacji i dowiecie się, jak radzić sobie ze stresem i stanami lękowymi.

Emma Watson (Fot. Alasdair Mclellan / Art Partner)

Pamiętajcie również, żeby sprawdzić nasz nowy konkurs przygotowany specjalnie dla użytkowników aplikacji. W tym tygodniu macie szansę wygrać Pranamat ECO, matę do masażu akupresyjnego, wykonaną wyłącznie z naturalnych materiałów.

Nowy tydzień, nowe cykle. We wtorek w ramach serii „Ikony z ekranu” Anna Konieczyńska przyjrzy się stylizacjom znanych postaci z dużego i małego ekranu. Na pierwszy ogień idzie Blair Waldorf z serialu „Plotkara”. Z kolei w piątek rozpoczynamy cykl „Vogue Gallery”, w którym będziemy odwiedzać wystawy znanych galerii i muzeów, zarówno te najnowsze, jak i te archiwalne. W pierwszej odsłonie zaglądamy do krakowskiej Shefter Gallery.

W czwartek w zakładce „Kulinaria” czeka na was również nowy przepis, do powtórzenia w domu. Tym razem Jessika Nadziejko podzieliła się z nami prostą recepturą na japoński chleb mleczny, który sprawdzi się zarówno do śniadania na słodko, jak i w wersji wytrwanej.

Blair Waldorf (Fot. East News)

W sobotę przenosimy się do Poznania. Mytujemy, znany duet blogerów, przygotowali dla nas specjalny przewodnik po najlepszych tamtejszych knajpach.

Tradycyjnie już tydzień zamkniemy cyklem „Film tygodnia”. Tym razem powracamy do thrillera „Cień” Alice Winocour z Diane Kruger i Matthiasem Schoenaertsem w rolach głównych, który od niedawna można oglądać na Netfliksie.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij