Znaleziono 0 artykułów
31.10.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 31.10-06.11.2022

31.10.2022
(Kolaż: Agata Wojtczak)

Pomysły na jesienne seanse, wiralowe trendy i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu, m.in. na nowo oglądamy film „Uwierz w ducha”, zaglądamy za kulisy stylowego ślubu i wybieramy ulubione kosmetyki Hailey Bieber.

(Fot. Acielle / Style du Monde)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższy tydzień. Strzelce pod wpływem Marsa będą bezlitosne dla cudzych błędów, Wodniki nie dadzą się sprowokować tym, którzy będą chcieli oceniać ich życie, natomiast Raki unikną ryzyka – sprawdź, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowym Trend Alert pod lupę bierzemy wielki powrót uggów. W czwartek dzielimy się przepisem na zupę dyniową, którą przygotujesz w mniej niż godzinę. Z kolei w piątek wybieramy najlepsze stylizacje mijającego tygodnia.

(Fot. IMaxTree)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Serialu tygodnia oglądamy „Biały lotos”. Natomiast w niedzielę podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij