Znaleziono 0 artykułów
04.05.2020

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 4-10.05.2020 r.

04.05.2020
(Fot. Getty Images, materiały prasowe, kolaż Agata Wojtczak)

Konkurs z luksusowymi nagrodami, przepis na chlebek bananowy, fragment książki o wcześniakach i świetne wywiady z zagranicznymi gwiazdami. Kolejny tydzień oznacza kolejną porcję najlepszych treści w naszej aplikacji mobilnej „Vogue Polska”.

Nadal można wziąć udział w naszym majówkowym konkursie. Do wygrania są ekskluzywne kosmetyki Dior – czarna maskara i szminki, które nie tylko nadają koloru i blasku ustom, ale również świetnie je nawilżają. Zestaw uzupełnia roczna prenumerata magazynu „Vogue Polska”. Co trzeba zrobić, żeby wygrać? Szczegóły znajdziecie w aplikacji, zdradzimy tylko, że liczy się kreatywność.

Nowy numer magazynu „Vogue Polska” poświęcony jest macierzyństwu, a w aplikacji znajdziecie świetny reportaż o wcześniakach. Tym razem prezentujemy wam fragment książki Małgorzaty Nocuń „Wczesne życie” (Wydawnictwo Czarne). „W Polsce co dziesiąty noworodek przychodzi na świat przedwcześnie. Dzięki postępowi neonatologii przeżywają dzieci, których jeszcze dekadę temu nie można było uratować – urodzone w dwudziestym drugim czy dwudziestym czwartym tygodniu ciąży (próg przeżycia). Jeśli – dzięki rehabilitacji – rozwijają się prawidłowo, mówi się o cudzie. Jeśli ciężko chorują, ich życie zamienia się w uporczywą terapię. Nikt w chwili narodzin nie wie, jak będzie” – czytamy na stronie wydawnictwa.

W naszym cyklu „Film tygodnia” powracamy z kolei do nagrodzonego Oscarem thrillera Denisa Villeneuve’a z Amy Adams w roli głównej. Akcja „Nowego początku” zaczyna się w momencie, gdy w różnych częściach globu pojawiają się niezidentyfikowane obiekty, które przybyły z kosmosu. Co dzieje się dalej? Zajrzyjcie do naszej aplikacji. 

Nie zabraknie też czegoś dla fanów kuchni. Kontynuujemy nasz cykl „Gotuj jak szef kuchni”. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji upiec chlebka bananowego, który ostatnio święci triumfy na Instagramie, spróbujcie przepisu Piotra Wójcika, szefa kuchni Koneser Grill w Warszawie. Oprócz bananów, potrzebne będą: mąka, cukier, maślanka i granola. Wszystkie składniki znajdziecie w tekście Małgorzaty Minty.

Co jeszcze? Przeczytacie wywiad z Gaelem Garcíą Bernalem poświęcony jego nowemu filmowi. Dua Lipa zdradzi natomiast swoje sposoby na utrzymanie zdrowia psychicznego. Znajdziecie także tekst o nowym trendzie w pielęgnacji i analizę, jak koronawirus wpłynął na przemysł muzyczny.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji „Vogue Polska” w swoich telefonach, ściągnijcie ją za pomocą App Store albo Sklepu Google Play. Zapewniamy – warto.

Agata Wojtczak
Proszę czekać..
Zamknij