Znaleziono 0 artykułów
08.01.2020

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”

08.01.2020
(Fot. materiały prasowe, Getty Images, kolaż Agata Wojtczak)

W naszej aplikacji mobilnej oprócz artykułów z Vogue.pl codziennie znajdziecie materiały premium, również z zagranicznych edycji magazynu „Vogue”, a także ekskluzywne rabaty, fragmenty książek, horoskop i przepisy kulinarne.

W tym tygodniu w zakładce „Lookbook” czeka na was zniżka na kolekcję MOYE „Allure”. Dzięki temu luksusowe projekty z jedwabiu, które traktować można jak odzież domową albo elementy wieczorowej garderoby, Magdaleny i Melanii Wyszomierskich kupicie z rabatem -10%. Zniżkę dla użytkowników aplikacji przygotowała także polska marka Acephala.

Kolekcja MOYE  (Fot. Materiały prasowe)
Notes Vogue Polska  (Fot. Materiały prasowe)

Warto zajrzeć też do zakładki „Konkursy”. Do wygrania są czarne notatniki z limitowanej kolekcji „Vogue Polska”. Wystarczy napisać nam, jaki cytat umieścilibyście na jego pierwszej stronie. 

O swoich rytuałach pielęgnacyjnych, ulubionych kosmetykach i trikach, które podpatrzył u profesjonalistów, opowiedział nam jeden z najlepszych polskich top modeli – Dominik Sadoch. W ramach cyklu „Sekrety urody”, dostępnego włącznie w naszej aplikacji, osoby z branży mody dzielą się z nami swoimi sposobami na świetny wygląd.

Dominki Sadoch  (Fot. Getty Images)

Dodatkowo w aplikacji możecie przeczytać fragment książki „Płotka” – autobiograficznej powieści córki Steve’a Jobsa – Lisy Brennan-Jobs. W tym tygodniu pojawi się także rozdział z „Przewodnika kolekcjonowania sztuki najnowszej 2” Piotra Bazylko i Krzysztofa Masiewicza.

(Fot. Materiały prasowe)

Na bieżąco śledźcie także nasze wybory produktów dnia i szukajcie selekcji zakupowych, przeglądów street fashion i fotografii zza kulis najważniejszych pokazów mody.

Aplikacja mobilna pozwoli także wejść głębiej w świat „Vogue’a”. Prezentujemy ekskluzywne materiały z międzynarodowych edycji – wywiady z gwiazdami, teksty o aktualnych problemach społecznych oraz insiderskie poradniki przygotowane przez redaktorki światowych wydań magazynu.

Użytkownicy premium, którzy mają wykupioną prenumeratę papierową magazynu „Vogue Polska”, mogą posłuchać naszych podcastów przygotowanych wspólnie ze Storytel. Anna Konieczyńska tym razem porozmawiała z semiotykiem kultury, publicystą i autorem książek Marcinem Napiórkowskim o filmie „Gwiezdne wojny”. W podcaście „Kolacja z książką” Filip Niedenthal zdradza Izie Bartosz, że jego marzeniem byłoby spędzenie wieczoru z Zuzanną Łapicką. Z kolei Hanna Rydlewska pyta Delfinę Dellert, autorkę książki „Zbrodnia i seks”, o zmianę podejścia do seksualności w ciągu kolejnych stuleci.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Agata Wojtczak
Proszę czekać..
Zamknij