Znaleziono 0 artykułów
08.03.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 8-14.03.2021

08.03.2021
Fot. Agata Wojtczak

Sprawdzone polecenia na wiosnę, wyjątkowe rozmowy, najciekawsze zjawiska i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Wodnik powinien zadbać o zdrowie, Strzelca czeka niezwykłe spotkanie, Lew odkryje tajemnice.

Fot. Getty Images

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu wyjaśniamy, kim są choreografowie mody. Publikujemy również ekskluzwne wywiady z Donatellą Versace i Kim Kardashian. 

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych rubryk. We wtorkowej Szafie vintage zaglądamy do garderoby Aleksandry Grzymskiej, znanej sieci jako Alexiiteresa. W środowym Produkcie dnia polecamy najpiękniejszy zestaw do parzenia matchy. W czwartkowej odsłonie Warto odwiedzić zaglądamy do La Buvette, francuskiego bistro na warszawskiej Ochocie. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z projektantką i ilustratorką, Marleną Stawarz.

Fot. materiały prasowe Tom Ford

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotniej Książce na weekend polecamy debiutancką powieść Sally Rooney „Rozmowy z przyjaciółmi”, która jest już w polskich księgarniach. Z kolei w niedzielnym Serialu tygodnia oglądamy „Biuro”, które ponad dekadę po premierze stało się najpopularniejszym serialem w historii telewizji.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij