Znaleziono 0 artykułów
08.11.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 8-14.11.2021

08.11.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Ikony stylu, najważniejsze trendy sezonu, wyjątkowe wywiady i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

W poniedziałek tradycyjnie czeka na was horoskop na najbliższe dni. Bliźnięta muszą odpocząć, Waga, o ile znajdzie czas, odkryje nową pasję, a przed Lwami szansa na miłość. Sprawdźcie, co was czeka w tym tygodniu.

Fot. Acielle/Style du Monde

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu przybliżamy sylwetkę Bach Maia, projektanta zjawiskowych sukni haute couture, sprawdzamy, jakie sneakersy będziemy nosić tej jesieni i rozmawiamy z pisarką Lisą Taddeo, autorki bestsellerowych „Trzech kobiet”, przy okazji premiery jej nowej książki „Zwierzę”.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu przyglądamy się stylowi Natalie Portman w filmie „Jackie”. W czwartkowym Warto odwiedzić zaglądamy do Restauracji J na warszawskim Wilanowie. W piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z kompozytorką i performerką Aleksandrą Słyż.

Fot. materiały prasowe

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy „Córkę” Eleny Ferrante, czyli naszą Książkę tygodnia. W niedzielnym Filmie tygodnia oglądamy „Zemstę rewolwerowca”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij